• MARTIAN LOGIC s.r.o. solárne riešnia

Získajte dotáciu na obnoviteľné zdroje energie!

V rámci projektu Zelená domácnostiam budú môcť domácnosti získať príspevok na malé fotovoltické zariadenie s výkonom do 10 kW, ktoré im umožní premeniť slnečnú energiu na elektrinu.

Teraz máte možnosť získať finančnú podporu od štátu v hodnote až do 3 450 EUR.

Detailné informácie o podpore môžete získať na stránke www.zelenadomacnostiam.sk alebo si môžete stiahnuť Všeobecné podmienky na podporu využitia obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach alebo sa priamo obráťte na nás.
Domácnosti

DOMÁCNOSTI

Rodinné a bytové domy sa môžu uchádzať o podporu na využívanie obnoviteľných zdrojov formou poukážky na inštaláciu malých zariadení s výkonom do 10 kWh.

viac informácií
Zhotovitelia

ZHOTOVITELIA

Nechajte si inštaláciu spraviť odborne spôsobilým a registrovaným zhotoviteľom v rámci národného projektu. Naša spoločnosť spĺňa požadované podmienky SIEA.

viac informácií
Zariadenia

ZARIADENIA

Naše zariadenia spĺňajú všetky technické podmienky a sú registrované v zozname oprávnených zariadení, na ktoré bude možné čerpať podporu v rámci národného projektu.

viac informácií

ZÍSKAJTE DOTÁCIE Z PROJEKTU ZELENÁ DOMÁCNOSŤ V ROKU 2016!

Poraďte sa s nami! Všetku administratívu urobíme za Vás.
V pár krokoch si navrhnite svoju malú fotovoltickú elektráreň, spočítajte si úspory elektrickej energie a aká bude vaša návratnosť zo solárnej energie.

( * povinné polia )


Vyrátajte si koľko ušetríte a získajte nezáväznú cenovú ponuku