• MARTIAN LOGIC s.r.o. solárne riešnia

Niečo o nás

Martian Logic pôsobí na Slovensku od roku 2007 a zaoberá sa využívaním obnoviteľných zdrojov energie v každodennej praxi, o čom svedčí aj množstvo zrealizovaných projektov v rôznych štátoch EÚ ako je napríklad Česká Republika, Rumunsko, Cyprus a iné. Realizujeme inštalácie fotovoltických systémov na klúč s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi vrátane zabezpečenia celej nevyhnutnej dokumentácie, ktorá je potrebná na pripojenie zariadenia do siete.

Cieľom spoločnosti je poskytnúť komplexné riešenie pre individuálne potreby zákazníka, spojené s dlhoročným servisom, ktorý obsahuje aj neustály monitoring jednotlivých aplikácií od centrálneho/ústredného dispečingu spoločnosti až po komunikáciu s distribučnými spoločnosťami a inými orgánmi. Na optimalizácii a monitoringu fotovoltických inštalácii spolupracujeme s partnermi ako Fronius a TIGO ENERGY.

Ako registrovaný Inštalatér fotovoltických systémov sme oprávneným zhotoviteľom vrámci projektu Zelená Domácnostiam.
Nechajte si u nás urobiť nezáväznú cenovú ponuku a návrh efektívneho využívania solárnej energie.

MARTIAN LOGIC s.r.o.

Naše služby

Projektovanie

Navrhneme a zrealizujeme Vám projekt malej fotovoltickej elektrárne na Váš dom na kľúč. Vypracujeme cenovú ponuku a dĺžku návratnosti. Prihliadame na požiadavky každého klienta individuálne.

Inštalácia

Dlhoročné skúsenosti a množstvo nainštalovaných projektov po celej Európe hovoria o skúsenom tíme. Pracujeme s overenými a spoľahlivými produktami, ktoré optimalizujú výkon a spotrebu energie.

Administratíva

Cenová ponuka zahŕňa zabezpečenie celej administratívy, ktorá je potrebná na pripojenie Vášho zariadenia do siete. Radi Vám pomôžeme aj pri vypĺňaní žiadosti na získanie štátnej dotácie. Nechajte to na nás!

Servis

Na všetky dodané výrobky a montáže Vám garantujeme záručný a pozáručný servis. Dĺžku záruky si môžete individuálne nastaviť podľa Vašich požiadaviek. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete vždy obrátiť.


Naši partneri

Fronius SYMO

Fronius SYMO

Vysoká účinnosť, Integrovaná komunikácia WLAN, Chytrý Energy management. Efektívne, spoľahlivé a výkonné striedače tvoria nepostrádateľné srdce každého fotovoltického systému. Fronius SYMO je beztransformátorový, trojfázový a kompaktný striedač pre domácnosť.

viac informácií

TIGO ENERGY

TIGO ENERGY je jednotka v oblasti optimalizácie a monitoringu fotovoltických elektrární. Technológia spoločnosti je zameraná na minimalizovanie nákladov spojených so správou fotovoltickej elektrárne. Vďaka monitorovaniu môžete zefektívniť Vašu inštaláciu až o 20%.

viac informácií

Q CELL

Vhodné a spoľahlivé panely pre všetky typy fotovoltických elektrární. Ponúkajú zvýšenú výkonnosť vďaka zníženému odrazu svetla o 50%, dlhodobú odolonosť voči korózii, vďaka inováciám panely Q CELLS poskytujú maximálne výnosy aj počas nízkej hladiny osvetlenia.

viac informácií
PV SOLARSYS

PV SOLARSYS

Slovenská spoločnosť PV SOLARSYS sa zaoberá výrobou polykryštalických a monokryštalických fotovoltických panelov. Moduly sú vhodné pre rôzne fotovoltické systémy s rôznou výkonosťou. Spĺňajú vysokú kvalitatívnu úroveň, dlhodobú spoľahlivosť a životnosť.

viac informácií
VONSH

VONSH

Pre naše projekty ponúkame aj striedače slovenskej spoločnosti VONSCH. V spolupráci s naším partnerom ponúkame tieto základné schémy domácich elektrární: ON-GRID s pripojením do siete, ON-GRID nulová dodávka do siete, OFF-GRID a HYBRIDNÉ ZAPOJENIE

viac informácií
SMA Solar Technology AG

SMA Solar Technology AG

Špecialista na systémovú techniku vyvíja jeden z najkvalitnejších striedačov a inovačných technológií pre inteligentné riadenie a efektívne využívanie elektrickej energie zo slnka. Systémy SMA prinášajú užívateľský komfort a kontrolovanou dodávku el. energie.

viac informácií

Vyrátajte si koľko ušetríte a získajte nezáväznú cenovú ponuku


Certifikáty